משלוח חינם בקנייה מעל 130 ₪

תקנון אתר

 

1. כללי:

 1.1 הקנייה באתר כפופה לקריאת התקנון, על כן יש לקרוא היטב את התקנון, שכן ביצוע רכישה ו/או כל פעולה שהיא מהווה הסכמה לכל סעיפי התקנון.

1.2  כל פנייה בלשון זכר מתייחסת כמובן לשני המינים. השימוש בלשון זכר בתקנון נעשה מטעמי נוחות בלבד.

1.3 בתקנון זה תהא למונחים הבאים המשמעות המפורטת לצידם:

 1.3.1 משתמש – כל אדם או גוף שנכנסו לאתר.

1.3.2  קניה/רכישה – קניית מוצר באתר בהתאם להוראות תקנון זה.

 1.3.3 האתר – קורפרוקס, בבעלות חברת דרורת, תל גיבורים 5 תל אביב

2. קניית מוצרים באתר:

 2.1 רשאי לבצע רכישות באתר בגיר בן 18 ומעלה, בעל ת.ז ישראלית (קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין, אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרוס לביצוע הרכישה), בעל כרטיס אשראי ישראלי שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי, הינו בעל תא דואר אלקטרוני באינטרנט (אשר כתובתו תסופק בעת ביצוע הזמנה/רכישה באתר) ובעל כתובת מגורים בישראל.

2.2  תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קנייה הוא סליקת הצ’ק ו/או אישור חברת כרטיס האשראי, בו נעשה שימוש, לעסקה ולגביה.

 2.3 על מנת שהקנייה תבוצע בצורה מהירה וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים אחרת ביצוע ההזמנה לא יובטח.

2.4  לאחר תהליך הרישום באתר, יישמרו פרטי הלקוח באתר, על מנת שיוכל לצפות בהם במהלך הזמן, לעקוב אחר סטאטוס ההזמנה שלו, ולבצע שינויים ועדכונים. תהליך הרישום מהווה אישור של המשתמש להיכלל ברשימת הלקוחות של קורפרוקס ישראל.

 3. משלוח ואספקת המוצרים:

 3.1 קורפרוקס ישראל עושה כמיטב יכולתה להבטיח שהמוצרים יימצאו במלאי, עם זאת ייתכנו מקרים בהם מוצרים אזלו מהמלאי. במצב שכזה, קורפרוקס תציע לך מוצר חלופי, אם תסכים לרכוש את המוצר החלופי, יבוצע עדכון של הזמנתך, אחרת תבוטל הזמנתך וכספך יוחזר מיידית ו/או לא ייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלך.

3.2  זמן האספקה: קורפרוקס ישראל תעשה כמיטב יכולתה לספק את המוצר בפרק הזמן הקצר ביותר. עד 4 ימי עסקים בבחירת משלוח עם שליח, דואר רשום תלוי בדואר ישראל ועל כן אין לנו שליטה על זמן האספקה. פרק הזמן הנקוב מתייחס לימי עסקים בלבד (ימי חול: א’ עד ה’, לא כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וימי זיכרון). כמו כן פרק הזמן יתחיל להימדד יום לאחר סליקת התשלום בפועל ו/או קבלת אישור מחברת כרטיס האשראי בגין העסקה. במידה ולא יתקבל אישור, תועבר הודעה על כך ללקוח, אשר יידרש לספק אמצעי תשלום אחר. במידה ולא יעשה כן, רשאי האתר לבטל העסקה. לעניין ספירת ימי האספקה, אספקת המוצר עד 4 ימי עבודה,יום האספקה הראשון בספירה יהיה יום אחד לאחר יום ביצוע ההזמנה. אם ההזמנה בוצעה ביום שישי או ביום שבת – יום העסקים הראשון (לספירת ימי האספקה) יהיה יום שני.

על כל איחור או שאלה או הערה בעניין המשלוח – ניתן להתקשר למשרדנו 03-6822258

 3.3 צוות האתר לא יהיה אחראי לכל איחור/עיכוב באספקת המוצר במקרה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או אירועים שאינם בשליטתו.

3.4  האתר מאפשר לבצע איסוף עצמי של המוצר ללא תשלום דמי משלוח. האיסוף יעשה בתיאום מראש מול הספק.

3.5  לא יסופקו מוצרים שלא הועבר תשלום בגינם וכן לא יסופקו מוצרים אל אזורים שמחוץ לתחום מדינת ישראל.

  1. שמירה על פרטי הלקוחות ואבטחת נתונים:

 4.1 על מנת לבצע פעולה באתר, יש צורך במסירת פרטים אישיים וכן פרטי כרטיס אשראי. מסירת פרטי כרטיס האשראי יכולה לעשות דרך האתר (כחלק מפעולת הקנייה), או שניתן לבקש שנציג טלפוני יחזור אליך לצורך קבלת פרטי כרטיס האשראי והשלמת העסקה.

4.2  על מנת לשמור על פרטיות המידע שתמסור בעת ביצוע הזמנתך בחנות אנו עושים שימוש בטכנולוגיות הצפנת מידע מתקדמות שקיימות כיום הן בעת שמירת המידע במאגרי המידע של החנות באמצעות שימוש בטכנולוגיית SSL והן בעת ביצוע רכישותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיית הצפנת מידע SSL 128 ביט. בנוסף לאמור לעיל, אנו מתעדים את כתובות ה- IP של הרכישות המתבצעות בחנות ובאם נתקל חלילה בניסיון הונאה או תרמית, אנו נדווח על כך מיידית לרשויות החוק.

4.3  האתר מתחייב לשמור על דיסקרטיות מלאה בכל הקשור לפרטיכם האישיים ומידע אודות המוצרים שרכשתם. כמו כן האתר מתחייב לא לעשות שימוש כלשהו בפרטיכם, ו/או להעבירו לכל גורם אחר.

5. זכויות יוצרים:

 5.1צוות האתר השקיע מאמץ וכסף רב בתכנים וצילומים ע”מ להביא למשתמש את מירב האינפורמציה העדכנית.

 5.2 כל הזכויות לאתר קורפרוס curaprox.co.il שמורות לחברת דרורת בע”מ

 5.3 אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר, לרבות הסברים, צילומים ותכנים כפי שמופיעים באתר, ללא קבלת אישור מפורש בכתב מחברת דרורת

6. שונות:

 6.1 התמונות המופיעות באתר הן להמחשה בלבד.

 6.2 צוות האתר רשאי לעדכן תקנון זה בכל רגע נתון ללא הודעה מוקדמת. יש לקרוא את התקנון במלואו לפני ביצוע רכישה/ פעולה באתר ומהאתר.

 

צוות האתר מאחל לכם רכישה נעימה